Cechują Nas Profesjonalizm i Zaangażowanie w Realizowane ProjektyPrzez 30 lat naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące projektów od tych najmniejszych po naprawdę spore dlatego też przedstawiamy część zgromadzonych referencji.  

Aktualności:

Z najnowszych wydarzeń jakie miały u Nas miejsce, chcielibyśmy przedstawić zaświadczenie wystawione przez Starostwo Powiatowe w Gryficach o braku sprzeciwu do budowy sieci wodociągowej w m. Dreżewo i m. Dreżewo Morskie w gm. Karnice. 

Aktualności:

W piątkowy wieczór (16.02.2024r) w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach odbyła się uroczysta gala, podczas której poznaliśmy Laureatów VII edycji
„Karnickie Żurawie”. Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski wyróżnił statuetkami osoby, które przyczyniają się w szczególny sposób do rozwoju i promocji gminy. Mieliśmy przyjemność oraz zaszczyt uczestnictwa w gali a także jako "Pracownia Projektowa PROGAZ-PP S.C." zostać jednym z laureatów za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Relacje z rozdania podczas gali wyróżnień mogą Państwo zobaczyć w zamieszczonym linku z relacją filmową.  

Karnickie Żurawie rozdane - Wiadomości - Gryfice24.online - Powiat Gryficki - Gryfice

Nasze Referencje: